Home Telefon

Atrakcje na wesele

Dodatkowe atrakcje na weselu :

Atrakcji na weselu widzieliśmy już wiele. Niektóre były obsługiwane przez zewnętrzne firmy (pokazy barmańskie, fotobudka, pokazy sztucznych ogni) a niektóre posiadamy w swojej ofercie. Jedno jest pewne: atrakcje powinny urozmaicić zabawę na weselu a nie ją zastąpić. Podczas spotkania organizacyjnego przed weselem starannie omawiamy jak pogodzić wszystkich usługodawców aby na każdą z nich był czas, by nie zakłócały przebiegu uroczystości lub co gorsza nie nachodziły na siebie tworząc chaos.

Jakie atrakcje my możemy Wam zaoferować?

Oprawa muzyczna ślubu w plenerze. Jeżeli planujecie swój ślub w plenerze, chętnie nagłośnimy Wasze wejście, ceremonię oraz pozostałe części uroczystości.
Zapewnimy także mikrofony dla kierownika Urzędu Stanu Cywilnego oraz dla Was, abyście
byli dobrze słyszani przez Waszych gości.

Taniec w chmurach
Żadne wesele nie może się odbyć bez pierwszego tańca . Pozwólcie nam oprawić tę niezwykłą chwilę w niebanalny a zarazem elegancki sposób. Wypuszczony ciężki dym
sprawi, że będziecie wyglądać jakbyście tańczyli w chmurach. Do tego wasz fotograf i kamerzysta otrzymają niesamowitą scenerię do nietuzinkowych ujęć!

Tort w chmurach
Kto powiedział, że ciężki dym jest zarezerwowany jedynie dla pierwszego tańca? Chętnie uświetnimy wejście Waszego tortu pięknymi i gęstymi „chmurami”.

Atrakcja idealnie sprawdzi się także, jeżeli tort ma zostać podany w ogrodzie/altanie sali weselnej.

Fontanny iskier są jednym z bardziej efektownych atrakcji na weselu. Podobnie jak z ciężkimi dymem, możemy je puścić zarówno podczas pierwszego tańca jak i tortu.
Ale to nie jedyne jego zastosowania. Fontanny można dołączyć na Wasze wejście na salę, wieczorną sesję zdjęciową czy z zimnymi ogniami.

Taniec ze świecami, nazywany przez nas „Świetlistym Tańcem„.

Jest bardzo często częścią podziękowań dla rodziców, ale nie tylko. O jego roli chętnie opowiemy podczas spotkania ofertowego.

Tort w ogrodzie, na tarasie czy w altanie sali weselnej to ciekawy sposób na podanie tego słodkiego deseru.

Oprawimy tą część również od strony muzycznej, gdyż posiadamy głośniki bezprzewodowe.

Bańki mydlane to coś co sprawi wiele uciechy obecnym na weselu dzieciom. Ale nie tylko. Dorośli równie chętnie korzystają z tej atrakcji.

Istnieje możliwość bezpłatnego wynajęcia projektora multimedialnego wraz z ekranem. Projektor wykorzystywany jest przez Młodą Parę zazwyczaj podczas podziękowań dla rodziców. Czasami również goście mają niespodziankę dla Młodej Pary.