Bardzo ważną rolę – rzekł bym nawet, że kluczową – na każdej uroczystości, a w szczególności na weselach, odgrywa muzyka. Bez niej nawet najbardziej taneczni i rozrywkowi goście zwyczajnie w świecie nie będą chcieli się bawić. Jak jest więc mój sekret w tej kwestii?Najlepsza muzyka na wesele

W czasie wesela:

Wesela, które prowadzę charakteryzuje bogaty repertuar muzyczny od lat 60-tych po gorące nowości z najnowszych list przebojów. Nie podam Wam jednak konkretnej listy piosenek, gdyż każda Młoda Para ma własne upodobania muzyczne i preferencje. Dzięki temu macie gwarancję, że każde wesele, które prowadzę jest inne i niespotykane. W czasie wesela korzystam z listy waszych piosenek, które MUSZĄ BYĆ a także unikam tych z czarnej listy 🙂

Zapewniam jednak, że podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż staram się zadowolić wszystkich gości, bez wyjątku. Starsi z pewnością ucieszą się, gdy odbędziemy podróż by odnaleźć Tamte prywatki, a potem roztańczonym rytmem z Abbą, Boney M., oraz polskimi zespołami rockowymi i innymi dobijemy do najnowszych list przebojów. Jedna z Par Młodych tak napisała:

(…) nad ranem jak starsi pójdą spać, DJ Tiger jest gotowy, by zadowolić młodych amatorów dzikich podskoków w rytmach najświeższych hitów z klubowych parkietów.

 Kasia i Tomek S.

Oczywiście prócz bloków tanecznych będą również inne muzyczne atrakcje. Któż z nas nie chciałby odwiedzić Rosję, Niemcy, Francję czy Grecję i to w ciągu jednej nocy! Dzięki Muzycznej podróży po świecie to wszystko może się stać Waszym udziałem. Do tego jeszcze nauka tańca Rock`n`Roll oraz wielu innych!

Informacja: Istnieje możliwość bezpłatnego poproszenia własnej piosenki przez gości weselnych wraz z dedykacją dla wybranej osoby.

W czasie przerw: 

W ich czasie puszczana jest odpowiednio dobrana nastrojowa muzyka, która pozwala spokojnie się posilić, a goście mogą ze sobą porozmawiać oraz nabrać sił przed dalszą zabawą.

Tagi: dj na wesele śląsk, dj na wesele, wodzirej na wesele, dj wodzirej

Porady

12 (9)
konsola
dj-na-wesele
Pierwszy taniec

Chcesz aby Twój pierwszy taniec był wyjątkowy? W takim razie musisz to przeczytać! 

Czytaj więcej...
Dj czy Zespół?

Dj czy Zespół muzyczny? Sprawa nie taka oczywista jak się wydaje. Zapraszam do czytania.

Czytaj więcej...
Wybór sali weselnej

Czym się kierować wybierając salę na wesele? Oto rady, które mogą Wam w tym pomóc.

Czytaj więcej...

Polecane przez nas:

Markowe Wesele - Wodzirej i Dj na Twoje wesele

WeddingArt STUDIO