Markowe Wesele na FacebookuMarkowe Wesele na Facebooku

Referencje


Ewelina i Wojciech - Lubliniec

Witajcie!!!

Drodzy Kochani Młodzi jeśli poszukujecie ludzi kompetentnych, którzy poświęcą Wam czas, spełnią wszystkie Wasze oczekiwania i marzenia w tym szczególnym dniu, do tego zabawią Was i Waszych gości to nie mogliście lepiej trafić!!! Renia i Kamil to cudowna para, która poprowadzi Wasze wesele jak nikt inny. Należałam do tych panien młodych, które są perfekcjonistkami i muszą wszystko kontrolować i dopieścić. Jednak przy nich nie musiałam. Zabawa i atmosfera były niepowtarzalne, goście zachwyceni i ubawieni, a my 100% zadowoleni. Polecam razem z mężem z czystym sumieniem każdemu, i zapewniam gdybyśmy się mieli jeszcze raz pobierać to tylko z Markowym Weselem!!!

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

sobota, 21, styczeń 2017 20:44
Magda i Mariusz - Paniówki

wesele Tychy, Tychy, dj na wesele Tychy, Tychy

Mieliśmy przyjemność poznać i skorzystać z usług Markowego Wesela w tym ważnym dla nas dniu. Oprawa muzyczna to bardzo ważna część wesela, które było poprowadzone profesjonalnie przez ludzi, którzy lubią to co robią :) Bardzo sympatyczna para, miło było poznać. Goście zadowoleni, często wspominają nasz różnorodny repertuar

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

środa, 18, styczeń 2017 19:11
Madzia i Mateusz - Tychy

wesele Tychy, Tychy, dj na wesele Tychy, Tychy

 Dziękujemy za niezapomniane przeżycia, fachowe porady i kompleksowe ogarnięcie naszego wesela. Goście bawili się świetnie od początku do samego końca, od wielu słyszeliśmy, że jest to najlepsze wesele na jakim byli. Świetne zabawy i genialna muzyka, przy której bawiły się wszystkie pokolenia naszych gości.

Gorąco pozdrawiamy i zdecydowanie możemy polecić Markowe Wesele!


Pozdrawiamy,

Madzia i Mateusz

sobota, 31, grudzień 2016 19:50
Adrian i Marta - Myszków

wesele Tychy, Tychy, dj na wesele Tychy, Tychy

 To co zrobili u nas na weselu (22.10.2016 r.) to było WIELKIE.! Zaczarowali gości całkowicie, bawili się dzięki Markowemu Weselu do białego rana. Cudownie oświetlili nam salę, był klimat i luz, nikt nie czuł się skrępowany. Po prostu nie ma słów żeby opisać co dla nas zrobili! Pozdrawiamy i dziękujemy Wam bardzo za wspaniałą imprezę i za to jacy jesteście! Jesteście NAJLEPSI!!!

Marta i Adrian Lorek

niedziela, 23, październik 2016 19:05
Magdalena i Adrian - Pielgrzymowice

wesele Pielgrzymówka, Pielgrzymowice, dj na wesele Pielgrzymowice, Jastrzębie Zdrój, Cieszyn

 Dziękujemy bardzo za najlepsze wesele:) Najlepszą oprawę muzyczną Reni, fenomenalne wodzirejowanie Kamila, znakomite oświetlenie oraz za to że przetrwaliście niedzielne wymknięcie się imprezy spod kontroli (m.in. lanie szampanem, jazda na wózku, zdzieranie koszul, wieszanie za krawat i rozerwane gacie :D ) "Ona czuje we mnie piniądz" :D Byliście niesamowici
 
poniedziałek, 17, październik 2016 17:22
Magdalena - Pielgrzymowice

wesele Pielgrzymówka, Pielgrzymowice, dj na wesele Pielgrzymowice, Jastrzębie Zdrój, Cieszyn

Najlepsi z najlepszych! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej. Daliście czadu! Co było widać na parkiecie przez dwa dni wesela, do białego rana. Również dzięki Wam ten dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany i to nie tylko przez nas (zwłaszcza po końcówce dnia drugiego). Gdybym miała jeszcze raz wybierać oprawę muzyczną swojego wesela to bez wątpienia i chwili wahania wybrałabym MARKOWE WESELE !
 

 

poniedziałek, 23, styczeń 2017 18:26
Justyna i Patryk - Pyskowice

dj na wesele Piekary Śląskie, Dj Renata Marek

 
 
Ciężko wyrazić słowami jak wspaniałe imprezy prowadzą.... TO TRZEBA PRZEŻYĆ!!! Prowadzili moje wesele i gdybym miała szansę przeżywałabym ten dzień dzięki nim średnio raz w tygodniu :-p
Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Jesteście wielcy Reniu i Kamilu :-*
 
poniedziałek, 17, październik 2016 17:13
Kasia i Krzysztof - Śląskie Rancho - Zabrze
Witam. W dniu 31.08 obchodziliśmy nasz jubileusz 25 lecia małżeństwa. Po obliczeniu ilości gości i wstępnej kalkulacji wydatków, zamówienie profesjonalnego muzyka zostało wykluczone. Ale po przemyśleniach postanowiliśmy dołożyć do naszej imprezy i zamówiliśmy pana z zespołu MARKOWE WESELE. Długo by opisywać pozytywną opinię o oprawie muzycznej jak i o efektach świetlnych, które robiły duże wrażenie na nas jak i gościach. Muzyka to kwestia gustu, którą trzeba uzgodnić przed imprezą, natomiast iluminacja świetlna to wisienka na torcie. Niestety to kosztuje. Serdecznie polecamy wszystkim niezdecydowanym, którzy potrzebują profesjonalistów muzycznych.
Dzięki i pozdrawiamy,
Kasia i Krzyś
 
P.S Jak dożyjemy to i złote wesele też poprowadzi zespół MARKOWE WESELE
niedziela, 11, wrzesień 2016 18:21
Marta i Wojtek - Sale Weselne Romeo i Julia - Szczyrk

Wodzirej Kamil Marek Dj Renata Marek

Nasze wesele było dla nas bardzo ważne, z wielu względów, między innymi z powodu pojawienia się dużej części rodziny z odległych rejonów Polski. Chcieliśmy, aby zabawa odbywała się do białego rana, aby skruszyć niewidzialną zaporę między naszymi bliskimi, którzy widzieli się po raz pierwszy. Po wielu trudach, nasz wybór padł na Renię i Kamila - już po pierwszej rozmowie, zdaliśmy sobie sprawę, że oni lubią swoją pracę i obdarzyliśmy ich zaufaniem. Jak wyszło? Nasze przyjęcie było cudowne! Goście byli zachwyceni, my sami poczuliśmy wsparcie ze strony dj-ki i wodzireja, którego potrzebowaliśmy. Dodawali nam pewności siebie, pomagali a przede wszystkim zapewnili nam wszystkim świetną zabawę. Mamy cichą nadzieję, że kiedyś weźmiemy jeszcze udział w weselu, które oni poprowadzą i dziękujemy za to serdecznie. Renia, Kamil - jesteście wielcy! Polecamy i dziękujemy raz jeszcze! :)
poniedziałek, 05, wrzesień 2016 17:06
Marecki

Świetna sprawa i ogromne brawa dla tych wodzirejów

piątek, 26, sierpień 2016 12:14
Sala Weselna Zacisze - Dąbrowa Górnicza

Wodzirej Kamil Marek Dj Renata Marek

5.08.2016 mieliśmy przyjemność pracować razem z Dj Wodzirejem Kamilem z Markowe Wesele na weselu Klaudii i Mariusza. Wystawiamy zasłużone 5* !:) Jako Sala Bankietowa Zacisze z Dąbrowy Górniczej, współpracujemy z wieloma podwykonawcami, niestety z nielicznymi podejmujemy współprace na dłuższe lata...Kamil na pewno należy do tych, z którymi jeszcze nie raz się zobaczymy. Miałam sporo pracy mniej...świetlisty taniec - ogarnięte, świetne wejście na tort, super współpraca - bezkolizyjna i bardzo duża z naszym zespołem, co jest bardzo ważne, bo tylko Wasza i nasza usługa połączona razem może stworzyć coś bardzo dużego. Życzymy Wam wszystkiego dobrego i takich Gości jak na weselu Klaudii i Mariusza. POLECAMY !

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

piątek, 05, sierpień 2016 17:35
Bernadka i Piotr - Wyry

Wodzirej Kamil Marek Dj Renata Marek

Markowe Wesele - Drodzy Reniu, Kamilu i Jacku.
Bardzo serdecznie dziękujemy wam za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu naszego wesela. Nie było to łatwe zadanie jak sami dobrze wiecie, ale cała zgromadzona rodzina była bardzo zadowolona i zachwycona naszą zabawą weselną. Już teraz musicie wiedzieć, że jak macie uruchomiony kalendarz na 2025 rok (10 rocznica) to zapisujcie już datę 15 sierpnia, bo Markowe Wesele musi grać jak pewna orkiestra do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej!!! Pozdrawiamy i jeszcze raz dzięki,
Bernadka i Piotr

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

niedziela, 07, sierpień 2016 20:02
Monika i Krystian - Rogoźnik

Wodzirej

Z czystym sercem możemy polecić Markowe Wesele wszystkim tym, którzy mają wątpliwości co do wyboru między Wodzirejem / Dj-em, a klasycznym zespołem. Wszyscy Goście na naszym weselu odnaleźli coś dla siebie w różnorodnościach, które przez całe przyjęcie serwowali nam Renia i Kamil. Niesamowite poczucie humoru prowadzących sprawiło, że wszyscy doskonale bawiliśmy się do białego rana, a wracając do domów wciąż nuciliśmy ulubione kawałki. Świetna współpraca i wsparcie podczas całego przyjęcia! Gorąco polecamy i pozdrawiamy Was Kochani!

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

 

sobota, 02, lipiec 2016 20:23
Karolina i Piotr - Strzelce Opolskie

Wodzirej

 Dziękujemy za świetną zabawę, doskonale poprowadzone przyjęcie weselne, bardzo profesjonalne podejście do wesela, a także niesamowite umiejętności rozruszania każdego towarzystwa! Dzięki Państwu nasze wesele zapadnie w pamięć nam i naszym gościom na bardzo długo. Cieszymy się, że Państwa wybraliśmy, i z czystym sumieniem polecamy każdemu Wasze usługi!
Karolina i Piotr
wtorek, 03, maj 2016 22:31
Monika i Marcin - Jaworzno

Wodzirej

 
 
Zawdzięczamy Wam jedną z najlepszych nocy w naszym życiu! Każdy kogo mieliśmy szansę spotkać na spokojnie po weselu był zachwycony Wami. Świetnie dajecie sobie radę w kłopotliwych sytuacjach (jak np. wejście naszego torta hehe). Światła, dym, bańki, muzyka, organizacja naprawdę suuuuper! :) Pełen PROFESJONALIZM!!!!! Mogliśmy bawić się cała noc nie martwiąc się o nic. Zabawa była wyśmienita, bardzo się cieszymy, że to właśnie Was wybraliśmy i że byliście tam razem z nami! <3
 
Monika & Marcin
czwartek, 14, kwiecień 2016 21:13
Aga i Paweł - Pogrzebień

Wodzirej

Długo nie musieliśmy się zastanawiać co chcemy napisać o Reni i Kamilu z Markowego Wesela. Pierwsze, co nam przychodzi do głowy to to, że po prostu są NAJLEPSI.
Wybraliśmy ich aby poprowadzili na sali nasze wyjątkowe wydarzenie i wiemy, że to była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęliśmy.
Renia i Kamil przede wszystkim byli częścią tego dnia. Podczas wcześniejszych spotkań, na których mogliśmy się poznać - stworzyli taka atmosferę że mogliśmy się czuć z nimi bardzo bezpiecznie. Wśród wszystkich stresów, które kumulowały się wokół tego dnia - to było bardzo ważne.
Właściwie już po pierwszym spotkaniu z nimi - nie mieliśmy wątpliwości. Pełni ciepła, z pasją i poczuciem humoru - kto lepiej poprowadziłby wesele niż szczęśliwe małżeństwo? W tym wyjątkowym dniu wszystko przebiegło tak, jak tylko to sobie wymarzyliśmy. Nasze ulubione piosenki, ciężki dym podczas pierwszego tańca, zabawy pełne radości, światła, które sprawiły, że sala stała się jeszcze piękniejsza, szacunek do wszystkich gości i profesjonalizm, który zapewnił pełen spokój nam jak i również - a może właśnie przede wszystkim - naszym świadkom:)
Jednak umiejętność liderowania, prowadzenia gości tak, żeby nie czuli upływającego czasu - to nie wszystko co sprawiło, że Markowe Wesele nas tak urzekło. Nasze życie nieustannie przeplata się z muzyką - również na polu zawodowym - w związku z tym, ten aspekt był dla nas bardzo ważny. Bloki tematyczne w jakich prezentowana była muzyka, umiejętność płynnego przejścia z jednego utworu do drugiego i dobór repertuaru - to coś co już na sali zauważali goście i obdarowywali dobrym słowem  Również imponujący sprzęt - efekty specjalne, kolorowe (ale nie przytłaczające) światła i czysty dźwięk - wprawiał w zachwyt.
Co mówili goście? Chyba to, co najlepszego mogą powiedzieć - że to było najlepsze wesele, na jakim byli. Wiemy też, że niektórzy również już "zaklepali" Renię i Kamila na swoje wesela :)
W związku z tym wierzymy, że jeszcze będziemy się bawić w ich towarzystwie :) A co mówimy my? Gdybyśmy mieli cofnąć czas i jeszcze raz moglibyśmy stanąć przed wyborem - bez chwili zawahania wybralibyśmy jeszcze raz Markowe Wesele.
Klasa, profesjonalizm, pasja, zaangażowanie i serce - to definicja Markowego Wesela :)
Polecamy ich z czystym sumieniem :) lepszych...po prostu nie ma :) Dziękujemy Reniu i Kamilu za współtworzenie najpiękniejszego dnia w naszym życiu.
wtorek, 19, styczeń 2016 20:19
Marlena i Irek - Katowice

Wodzirej

No to co … miesiąc miodowy minął, a o naszym weselu dalej huczy i buczy, a to wszystko przez tego „kolesia w kapeluszu” i jego żonę :D:D Kochani, nie mamy pojęcia jak ubrać w słowa to jak bardzo jesteśmy wam wdzięczni za tę noc. Wpisaliście się w nią jak nieodłączny element układanki, który razem z cudowną salą i przepysznym jedzeniem stworzył niepowtarzalna całość. Nie wyobrażamy sobie nikogo innego na waszym miejscu. Zarówno goście jak i my czuliśmy się baaardzo dopieszczeni. Dziękuję, że mogliśmy czuć się komfortowo w waszym towarzystwie. Muzyka była idealnie dopasowana do towarzystwa bawiącego się. BA ! nikt nie marudził, nikt nie kręcił nosem, bo każdy dostał coś dla siebie :) Zabawy były przednie! Do tej pory zalewam się łzami wspominając zabawę z krzesełkami :D Sprawiliście, ze nawet nasi angielscy goście czuli się niepominięci i zaangażowani w każdy, najdrobniejszy moment wesela (chociaż nie rozumieli, ani słowa haha do tej pory wspominają nasze wesele jako najlepsze na jakim byli). Dzięki Wam nasi goście mówią o naszym weselu jako o „magicznym”, a nam serducha rosną :) Dziękujemy Wam, ze byliście częścią tego perfekcyjnego dnia :D

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

wtorek, 17, listopad 2015 09:30
Mirek - Katowice
no ... zabawa z krzesełkami była naprawdę super. Mój kontr-słoń trochę oszukiwał  ale dawno się tak nie ubawiłem  Było naprawdę super. Chciałbym zobaczyć zdjęcia i film z tych krzesełek :)
I wyrazy uznania dla "kolesia w kapeluszu". Zorganizował to świetnie. Wiecie, że nie przepadam za tymi "wiejskimi" obyczajami na weselach, ale on je "umiastowił". Mistrz, w tym co robi. Chapeau bas.

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

wtorek, 17, listopad 2015 09:36
Monika i Rafał - Ruda Śląska

Wodzirej

Bardzo dziękujemy chłopakom za super wesele. Bawiliśmy się znakomicie dzięki ich świetnym pomysłom. Gościom podobał się polonez, który bez żadnych prób wyszedł rewelacyjnie, a podziękowanie dla rodziców w formie świetlistego tańca było bardzo nastrojowe. Wszyscy byli zadowoleni a dla nas był to najpiękniejszy dzień w życiu.
 
Pozdrowienia,
Monika i Rafał

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

piątek, 18, wrzesień 2015 22:53
Natalia i Robert - Piasek
Witamy, powoli dochodzimy po sobotnim weselu (12.09.2015) Kamil z Jackiem dali czadu. Była trochę obawa z powodu nie za dużej ilości gości weselnych, ale ekipa muzyczna dała rade na 100%. Rozkręcili imprezę wszyscy się bawili gdyż wiemy, że niektórzy z gości mało się bawią na weselach. Przy pożegnaniu, goście bardzo chwalili i zachwycali się chłopakami. U Panów podeszwy z butów zostały pozdzierane, natomiast Panie odciski na stopach zaliczone:) Dziękujemy że byliście z nami w ten szczególny dzień.

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

środa, 16, wrzesień 2015 09:32
Karolina i Zbyszek - Siemianowice Śląskie

Wodzirej

 Nie potrafimy znaleźć słów, którymi moglibyśmy opisać nasze zadowolenie z poprowadzenia przez Markowe Wesele naszej imprezy. Po pierwsze świetny kontakt i milion oryginalnych pomysłów, po drugie niezastąpiony duet Kamil i Jacek to mówi samo za siebie, polecamy z czystym sumieniem
 
 
 
 

 

środa, 09, wrzesień 2015 18:22
Kasia i Adrian - Przeczyce

Wodzirej

Chcieliśmy podziękować za bardzo profesjonalne prowadzenie wesela. Najlepszą rekomendacją dla Nas jest uśmiech Gości i powtarzająca się ich wspólna opinia, że: ,,to było Najlepsze Wesele na jakim byli". Życzymy Wam dalszych sukcesów zawodowych i serdecznie pozdrawiamy całą Waszą Trójkę :). Mamy nadzieję, że Nasza powyższa opinia pozwoli innym niezdecydowanym parom wybrać Was i cieszyć się świetną zabawą. 
Pozdrawiamy,
Kasia i Adrian
czwartek, 06, sierpień 2015 08:20
Daria i Michał - Ruda Śląska

Dj na wesele Zabrze

 Jeszcze raz dziękujemy za tak cudownie poprowadzenie naszego wesela oraz super zabawę. Wszyscy goście byli zachwyceni. Dzięki Wam nasze wesele było cudowne i niezapomniane .
Panowie dali radę pomimo naszych ciężkich gości  
Jesteście Najlepsi !!! 
Daria i Michał

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

wtorek, 28, lipiec 2015 20:24
Basia i Marcin - Katowice

Wodzirej

 Kamilu i Jacku!
Serdecznie dziękujemy za to, że byliście na naszym weselu, dzięki Wam było ono wspaniałe i niezapomniane, a zabawa trwała do białego rana! Nawet w chwilach kryzysowych byliście pomocni, pocieszaliście  
Dbaliście o wszystko, dlatego my mogliśmy się spokojnie bawić i zajmować sobą i gośćmi. Nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń, jesteście super! Polecamy Was z całego serca!
Basia i Marcin

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

wtorek, 28, lipiec 2015 16:15
Żaneta i Piotr - Chorzów

Dj Wodzirej na wesele

 
 
Bardzo Wam dziękujemy za tak wspaniałe poprowadzenie Naszego wesela! Byliście strzałem w dziesiątke i nie wyobrażamy sobie nikogo innego w tej roli :) Było naprawdę super i z czystym sumieniem będziemy Was polecać innym przyszłym Parom Młodym, tym samym mając nadzieje, że się gdzieś jeszcze spotkamy
 
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Żaneta i Piotr
piątek, 24, lipiec 2015 08:57
Sabina i Jakub - Pielgrzymowice

Wodzirej

 
Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę na naszym weselu!!! Jesteście rewelacyjni.
Polecamy!!!
 
Sabina i Jakub M. :-*

oryginał wpisu znajdziesz na Facebooku

wtorek, 21, lipiec 2015 12:00
Ania i Marcin - Świętoszówka

Dj Wodzirej na wesele

Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za wspaniale poprowadzone wesele - było dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, a nawet lepiej! Nie tylko my, ale goście, z którymi później rozmawialiśmy byli zachwyceni Waszym poczuciem humoru i klasą z jaką prowadziliście wesele. Według nas to zasługa nie tylko tego, że jesteście bez wątpienia profesjonalistami, ale przy tym (i to chyba najważniejsze) fajnymi ludźmi :) Dzięki również za słowa uspokojenia i podrzucenie fajnych pomysłów, w chwili gdy nasze zestresowane przygotowaniami głowy odmawiały już posłuszeństwa i kreatywności. Bez Was na pewno byłoby duuuużo nudniej! Przekonaliśmy się na własnej skórze, że duet w postaci DJ + wodzirej to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie weselne i na pewno będziemy Was szczerze polecać wszystkim przyszłym znajomym Parom Młodym :) Mamy nadzieję, że choć jedną z nich namówimy do skorzystania z Waszej oprawy muzycznej i zobaczymy się jeszcze raz, tym razem my w roli gości :)
czwartek, 02, lipiec 2015 14:54
Powered by JoomVita VitaBook

Pierwszy taniec - porady

Dj na wesele Śląsk

Chcesz aby Twój pierwszy taniec był wyjątkowy? W takim razie musisz to przeczytać! 

Czytaj więcej...

Dj czy Zespół? - porady

Dj weselny czy zespół?

Dj czy Zespół muzyczny? Sprawa nie taka oczywista jak się wydaje. Zapraszam do czytania.

Czytaj więcej...

Wybór sali weselnej - porady

Sala weselna

Czym się kierować wybierając salę na wesele? Oto rady, które mogą Wam w tym pomóc.

Czytaj więcej...

Go to top