O nas

Dj i Wodzirej na wesele-oprawa muzyczno-wodzirejska wesel

Poznaj z nami Tajemnicę udanego wesela

Witajcie. Na początku proponuję abyśmy przeszli na „Ty”. Ułatwi nam to wzajemną komunikację 🙂 Mam na imię Kamil. Pochodzę z Zabrza i to właśnie na terenie Górnego Śląska można mnie znaleźć najczęściej. Jestem Dj`em i Wodzirejem w jednej osobie. Kocham to co robię, ale o tym szerzej zakładce “o-nas”.

Skoro do mnie trafiliście  zapewne nie jest Wam obojętne kto i jak poprowadzi Wasze wesele. Nie ma w tym nic dziwnego czy niezrozumiałego, że chcecie, aby było ono wyjątkowe, ekscytujące i nietuzinkowe. Przeglądaliście zapewne różne oferty aby wybrać tą najlepszą. Gąszcz powtarzających się frazesów: “profesjonalny dj na wesele”, “najlepszy zespół na wesele” i inne “naj… naj…naj…”  sprawiły,  że nie wiecie kogo wybrać. I wcale Wam się nie dziwię. Sam bym się pogubił. Pozwólcie zatem, że nie będę zajmował  Wam więcej czasu na czytanie wyszukanych sloganów, których się z pewnością już dość naczytaliście, i zdradzę Wam tajemnicę udanego wesela.

Jaki Jest więc sekret udanego wesela

Zdziwicie się, ale jest bardzo prosty :

  • Przede wszystkim uśmiechnięta Młoda Para
  • DobryDj/Zespół z wodzirejem…
  • …i wygodne buty

O ile z pierwszym nie będzie problemu, bo już widzę uśmiech na Waszej twarzy, to drugą sprawę pozostawcie mi a gwarantuję, że Wasi goście będą Wam dziękować za przednią zabawę i wspaniałą atmosferę. Jak tego dokonam? Zapraszam do działu “Oferta weselna”.

Jeżeli szukacie kogoś kto spełni Wasze życzenia i zapewni komfort i spokój o przebieg niesamowitej imprezy - to jest ten człowiek.

Kasia i Tomek 13.08.2011

Dj czy Wodzirej? A może duet Dj oraz Wodzirej?

Kamil Marek

Nazywam się Kamil Marek. To przez moje nazwisko, ale także przez wiele pozytywnych rekomendacji ze strony Młodych Par (znajdziecie je tutaj) oraz gości weselnych powstało "Markowe Wesele". Muzykę kocham i od najmłodszych lat staram się robić wszystko co jest z nią związane. Już w wieku 15 lat grałem swoje piewsze impezy klubowe oraz szkolne. Dwa lata później, gdy ukończyłem (jako najmłodszy uczestnik) kurs wodzireja zabaw i wesel bezalkoholowych dołączyłem do grupy 'Wodzirej Studio', którą założył mój ojciec. To tutaj stawiałem swoje pierwsze kroki jako dj weselny a następnie jako wodzirej. Niedługo później byłem w stanie poprowadzić swoje pierwsze samodzielne wesele. Miałem wtedy niecałe 19 lat!

Renata Marek

W roku 2010 dołączyła do mnie moja żona - Renia. Początkowo jako asystentka, a zaledwie po jednym sezonie weselnym jako dj-ka wspierając mnie za konsolą, abym z czasem mógł całkowicie przejąć funcję wodzireja na weselu nie marwiąc się o repertuar i oprawę muzyczną. Nie ukrywam, że kobieca ręka miała ogromny wpływ zarówno na jakość zabaw weselnych a także estetykę stanowiska pracy. Dzięki czemu po latach Młode Pary mogą cieszyć się nie tylko wspaniałymi wspomnieniami, ale również pięknymi, kolorowymi zdjęciami. Od tej pory nie wyobrażam sobie, aby wesela były prowadzone w pojedynkę.

agaijacek

Agnieszka I Jacek

W roku 2017 do naszego zespołu dołączył kolejny duet: Jacek i Agnieszka. Tym razem w odwrotnej kombinacji - to ją ciągnie do mikrofonu (Agnieszka jest również po kursie wodzirejskim), a on rządzi za sterami konsoli. Jacka poznały już nasze Młode Pary z sezonu 2015 i opinie o nim znajdziecie w Dziale Referencje

Zaświadczenia o ukończonych kursach wodzireja Kamila oraz wodzirejki Agnieszki:

Porady

12 (9)
konsola
dj-na-wesele
Pierwszy taniec

Chcesz aby Twój pierwszy taniec był wyjątkowy? W takim razie musisz to przeczytać! 

Czytaj więcej...
Dj czy Zespół?

Dj czy Zespół muzyczny? Sprawa nie taka oczywista jak się wydaje. Zapraszam do czytania.

Czytaj więcej...
Wybór sali weselnej

Czym się kierować wybierając salę na wesele? Oto rady, które mogą Wam w tym pomóc.

Czytaj więcej...

Polecane przez nas:

Markowe Wesele - Wodzirej i Dj na Twoje wesele

WeddingArt STUDIO